Plustelka rozširuje svoju ponuku o JOJ Cinema, TV LUX už len v 1. multiplexe

23.06.2015 12:34

Spoločnosť TowerHome dnes rozšírila ponuku terestriálnej platformy Plustelka, ktorá je dostupná divákom prostredníctvom štvrtého celoplošného multiplexu, o nový filmový program JOJ Cinema. Program je od začiatku vysielania kódovaný systémom Irdeto (CAID: 0668 a 069A). Pre príjem je preto potrebné jedno zo zariadení Plustelky (dekódovacia karta, modul respektíve box) a mať aktivovaný balíček Plustelka štandard, ktorý aj po rozšírení nového programu zostáva na hodnote 5,99 € mesačne.

JOJ Cinema je v poradí už siedmou televíziou JOJ Group. Divákom vo vysielaní prináša filmy všetkých žánrov 24 hodín denne v českom jazyku vrátane upútavok. Na výber je okrem českej aj originálna audio stopa. Samotní diváci si tak budú môcť vybrať či chcú filmy sledovať v českom, alebo originálnom jazyku.

Po pridaní JOJ Cinema opustil štvrtý multiplex katolícky program TV LUX. Ten sa na základe dohody s vysielateľom a spoločnosťou Towercom presunul do 1. celoplošného multiplexu a stáva sa súčasťou Voľnej telky, v nekódovanom režime (FTA) a v kompresnom štandarde MPEG-2. Divákom, ktorí doteraz sledovali TV LUX vo 4. multiplexe, odporúčame spustiť automatické vyhľadanie nových TV staníc na televíznom prijímači, ktorý vyhľadá a uloží TV LUX už na novej pozícii.

Aktuálna ponuka programov Plustelky:
Plustelka ponúka aktuálne dva neplatené televízne programy ČT1 a ČT2, ako aj jedenásť platených (voliteľných) programov JOJ Cinema, Sport2, Eurosport, Eurosport 2, Film+, Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature, Nickelodeon, VH1 a Spice za 5,99 eur mesačne a to bez akýchkoľvek záväzkov. Všetky programy z ponuky Plustelky (aj neplatené) vysielajú v kompresnom formáte MPEG-4 a sú kódované systémom Irdeto.