Skylink a CS Link zvýšia od apríla Servisný poplatok

10.02.2015 22:14

Prevádzkovateľ česko-slovenských satelitných platforiem Skylink a CS Link, spoločnosť M7 Group dnes oznámila, že mení výšku Servisného poplatoku (SP) súvisiaceho s poskytovaním služieb satelitnej televízie od 1. apríla 2015.

Na výber zostávajú aj naďalej doterajšie možnosti platby. Zákazníci si tak aj naďalej môžu vybrať medzi pravidelnou mesačnou platbou (SIPO, Inkaso z účtu) a jednorazovou platbou na 12 alebo 24 mesiacov.

Detailný prehľad nových podmienok je uvedený v nasledovnej tabuľke.

Spôsob úhrady SP Slovenská republika Česká republika
Pravidelná mesačná platba
(iba SIPO alebo Inkaso z účtu)
  2 €        55 Kč
Jednorazová platba na 12 mesiacov 34 €     935 Kč
Jednorazová platba na 24 mesiacov 54 € 1 485 Kč
Platené programové balíčky Skylink SP zahrnutý v cene SP zahrnutý v cene

Podľa nového cenníka tak zákazníci zaplatia v prípade platby na 12 mesiacov o 14,8 € viac, u platby na 24 mesiacov je to o 19,1 € viac ako je tomu aktuálne.

Pri platbe cez Inkaso a SIPO sa zákazníkom zvýši platba o 0,8 € mesačne. Za rok tak zaplatia 24 €.

Cenovo najvýhodnejším variantom naďalej zostáva pravidelná mesačná platba prostredníctvom služieb SIPO alebo Inkaso z účtu. Pravidelnú platbu je možné nastaviť v Zákaznickej zóne na www.skylink.sk,” informuje M7 Group v tlačovej správe.

Nové podmienky sa budú jednotlivých zákazníkov týkať postupne, v závislosti na dátume splatnosti SP pre danú dekódovaciu kartu, ktorý si je možné overiť na www.skylink.sk (Overenie služieb na karte).

Pre karty s predplateným SP alebo niektorým z programových balíčkov Skylink na obdobie dlhšie ako do 1. 4. 2015 budú nové podmienky účinné až k poslednému dňu predplateného obdobia. Aj naďalej platí, že SP je už zahrnutý v cene všetkých platených balíčkov z ponuky Skylink, pre ich predplatiteľov sa teda nič nemení.

Základná programová ponuka Digital / Digital HD, prístupná pre dekódovacie karty s uhradeným SP, v súčasnosti obsahuje 48 programov, z toho 12 vo vysokom (HD) rozlíšení.

Tags: