Skylink ukončí proces výmeny kariet Cryptoworks, na výmenu máte poslednú šancu

23.04.2015 12:19

Prevádzkovateľ satelitných platforiem Skylink a CS Link, spoločnosť M7 Group, dnes informovala o ukončení možnosti výmeny starých dekódovacích kariet Cryptoworks. Zákazníci, ktorí vlastnia tak ešte kartu Cryptoworks (Skylink alebo CS Link), s ktorou už nie je možné prijímať žiadne televízne programy, môžu požiadať o jej výmenu za novú kartu Skylink Irdeto a to najneskôr do 30. júna 2015.

Samotné karty Výmena už nie je možné zakúpiť u predajcov, ale je nutné o ňu požiadať na zákazníckej linke operátora, respektíve prostredníctvom zákazníckej zóny. “Veľkoobchodný predaj týchto kariet bol ukončený už 31. 8. 2014. Od tejto doby môžu ešte zákazníci vymeniť svoju starú dekódovaciu kartu objednaním niektorého z vybraných balíčkov Skylink na 6 alebo 12 mesiacov. Karta Výmena M7 im je potom doručená prostredníctvom Slovenskej pošty na dobierku v cene predplatného zvoleného balíčka (Kartu Výmena M7 tak získajú zadarmo),” uviedla spoločnosť M7 Group.

Táto možnosť výmeny kariet bude pre všetkých zákazníkov dostupná do 30. júna 2015. Posledným krokom bude ukončenie možnosti registrácie služieb Skylink na kartách Výmena M7, ku ktorému dôjde 31. augusta 2015.