Skylink upravuje Všeobecné obchodné podmienky, zavádza deaktiváciu karty

01.06.2014 09:06

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group S.A., informoval dnes o zmenách podmienok pre užívanie služieb Skylinku s účinnosťou od 1. 7. 2014.

Zmena oproti aktuálne platným VOP spočíva v zavedení termínu „deaktivácia“ karty. Deaktivácia karty znamená vyradenie z databázy kariet, na ktorú sa cez satelit posielajú autorizačné zápisy. K deaktivácii karty môže Skylink pristúpiť po jednom roku od dátumu, kedy bola na príslušnej karte deaktivovaná posledná služba. Týka sa teda výhradne kariet, na ktorých už rok nie sú aktívne žiadne služby.

PDF verzie nových verzií VOP platných od 1. 7. 2014 nájdu zákazníci na oficiálnej webovej stránke skylink.sk

Okrem VOP dochádza k úprave podmienok aj pre službu služby „DRUHÁ KARTA“

Od 1. 7. 2014 vstúpia do platnosti nové podmienky pre službu DRUHÁ KARTA umožňujúce rozšírenie služieb Skylink na viacerých televízoroch v domácnosti. Doteraz je možné k jednej hlavnej karte objednať iba jednu DRUHÚ KARTU. Od 1. 7. 2014 bude možné využívať službu DRUHÁ KARTA na dvoch televízoroch (teda objednanie jednej alebo dvoch kariet Skylink NEXT). Zároveň budú upravené sadzby a pravidlá pre úhradu služby DRUHÁ KARTA. Ročné predplatné služby DRUHÁ KARTA bude od 1. 7. 2014 predstavovať 44,40 € (teda 3,70 € mesačne). Pre predplatné uhradené pred účinnosťou nového cenníka platia pôvodné ceny.

 

zdroj: satelitnatv.sk