Skylink začal blokovať na českých kartách TV JOJ

06.09.2016 13:58
Zákazníci satelitnej platformy Skylink v Českej republike nemôžu od dnes prijímať slovenský program TV JOJ v SD a HD kvalite. Operátor ho na dekódovacích kartách s českým regiónom začal blokovať. Stalo sa tak po pridaní nového programu JOJ Family HD, ktorý je určený zase iba pre divákov v Českej republike.
 
TV JOJ nemusí fungovať aj zákazníkom operátora u nás. Pokiaľ využívate kartu Skylink na Slovensku a program TV JOJ v SD prípadne HD kvalite Vám nefunguje, odporúčame Vám zmeniť región karty z ČR na SR, cez zákaznícku zónu. Na dekódovacích kartách so slovenským regiónom funguje samozrejme TV JOJ bez problémov.
 
Programová štruktúra JOJ Family je do značnej miery rovnaká s TV JOJ, vrátane večerných spravodajských programov. Vo vysielaní sa objavia známe slovenské seriály Naši, Dr. Dokonalý či Doktorka Ema, ktoré budú s českým dabingom. Chýbať nebude ani šou Česko Slovensko má talent či Súdna sieň v českom jazyku a s českými protagonistami.
 
 

 

Skylink vyradil TV JOJ HD už aj zo zoznamu FastScan pre Českú republiku, ktorý využívajú certifikované prijímače Skylink Ready. Na pozícii číslo 48 sa po dnešnej aktualizácii nachádza už JOJ Family HD.