Veľká ochutnávka programu JOJ Cinema pre všetkých zákazníkov Plustelky, až do konca roka

06.08.2015 12:06

Prevádzkovateľ terestriálnej platformy Plustelka, spoločnosť TowerHome, pripravil pre všetkých svojich zákazníkov dlhodobú ochutnávku filmového programu JOJ Cinema. Všetci zákazníci operátora s aktívnym zariadením Plustelky tak budú môcť od soboty 1.augusta až do 30.decembra 2015 sledovať JOJ Cinema bezmesačných poplatkov. Platforma tak dočasne ponúkne opäť tri neplatené programy: ČT1, ČT2 a JOJ Cinema.

Všetci diváci Plustelky sa môžu teraz usadiť v pohodlí svojho domáceho kina a ochutnávať s Plustelkou tie najlepšie filmy na JOJ Cinema. Nová filmová stanica ponúka ročne viac ako 50 titulov v premiére a približne 90% videotéky tvoria filmy natočené od roku 2010,” uviedla platforma na svojom webe.

JOJ Cinema je štandardne súčasťou balíčka Plustelka štandard. V období od 1. augusta do 30. decembra 2015 bude vysielanie tejto filmovej stanice dočasne dostupné aj pre zákazníkov Plustelka mini. Ochutnávka sa týka len zákazníkov platformy, ktorí majú aktivované jedno zo zariadení Plustelka (CAM modul, prijímač Zircon T3000 alebo samostanú dekódovaciu kartu). JOJ Cinema preto nebude vysielať nekódovane (FTA) pre všetkých, ale kódovane systémom Irdeto v režime free-to-view (FTV).

Všetky televízne programy z Plustelky sú šírené v rámci štvrtého celoplošného multiplexu, ktorý pokrýva viac ako 85% slovenských domácností.

Viac informácií o Plustelke si môžete prečítať na tejto stránke. Pripomeňme ešte, že s CAM modulmi Plustelka a samostatnou dekódovacou kartou Plustelka/Voľná telka je tiež možné prijímať aj programy prostredníctvom satelitu. Podrobnejšie informácie sme priniesli v tomto článku.

Tags: Plustelka